Toptan T-Shirt İmalatı

Toptan T-Shirt İmalatı
Toptan T-Shirt İmalatı

Venedik Tekstil, yeni moda trendlerini takip ederek tişört ve sweatshirt imalatı yapmaktadır.  Firmamız t-shirt imalatında müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Her tip ve modelde tişört yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0533 577 9332 - 0533 397 1406 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

İç piyasada onlarca kurumsal ve bireysel müşteri portföyüne sahip en disiplinli tekstil firmasıyız. Toptan t-shirt imalatında müşteri tercihine göre %100 pamuklu kumaş veya polyester karışımlı kumaş kullanırız. %100 pamuklu kumaşlar birinci sınıf kaliteli süprem penyedir. Kullandığımız kumaşların üretimde renk verme, çekme ve dönme gibi olumsuzluklarla karşılaşmaması için üretim öncesi testen geçirilir. Kullanıldığımız boyalar sertifikalı ve güvenli olup, sağlığa zararlı değildir. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapıyoruz. Müşterilerinin istediği renklerde tişört imalatı yapan en komplike olmaktan gurur duyarız.

Omuzların daha düzenli durmasını sağlamak için zincir dikişli biye kullanıyoruz. Böylece son kullanıcı tişörtü giydiğinde vücuduna oturur. VenedikTekstil’de tüm süreçler titizlikle takip edilir. Dikim atölyemizde işçiliğimizin kusursuz olmasına çok önem vermekteyiz.  Sıfır hata ve zamanında tedarik hedefiyle çalışan firmamız tişört imalatı ile müşterilerine en iyi hizmeti verir.

Toptan tişört dikim çeşitleri

Venedik Tekstil bünyesinde tişört üretim; ön hazırlık - tasarım - kesim - dikim - ütü paket ve sevkiyatdan oluşmaktadır. Toptan baskısız imal ettiğimiz t-shirtlerimizde isteğe göre baskı veya nakış yapmaktayız.

İmalatını yaptığımız tişört modelleri

  • Bisiklet yaka tişört
  • V yaka tişört
  • Sıfır yaka tişört
  • Polo yaka tişört
  • Triko tişört
  • Promosyon Tişört
  • Baskılı tişört
  • Baskısız tişört

Bay - Bayan ve Çocuk tişörtleri talepleriniz için hızlı iletişim hatlarımız:  0533 577 9332 - 0533 397 1406

Promosyon Tişört İmalatı

Kurumlara, kurumsal firmalara, işletmelere ve reklamcılara toptan promosyon tişört imalatı yapmaktayız. İster logo baskı, ister klişe baskı, ister nakıs baskılı siparişler verebilirsiniz. İstenilen özellikte baskılıl veya baskısız promosyon tişört dikimi ürünlerimiz uygun fiyatlı ve yüksek kalitede kumaşlardan oluşmaktadır.

Resimli veya reklamlı tişört imalatımız üzerine daha fazla bilgi almak için iletişim kanalarımıza arayabilirsiniz.

Tags

Adresimiz

Yıldıztepe Mahallesi 480. Sokak
No: 7 İçkapı No: 1
Bağcılar - İstanbul
Tel: 0850 777 9332
Tel: 0533 577 9332
Tel: 0533 397 1406
email: info@toptantisortimalati.com