Zeytinburnu T-shirt İmalatı

Zeytinburnu T-shirt İmalatı
Zeytinburnu T-shirt İmalatı

Tişört imalatının kalbi olan Zeytinburnu ilçemizden gelen müşterilerimize Tişört İmalatı yapan kurumsal bir firmayız. Uzun yıllar Zeytinburnu piyasasında onlarca referansa sahip tişört dikimi yapan firma olmaktan mutluluk duyarız. Toptan tişört yaptırmak isteyenlerin en uygun fiyatla en kaliteli dikimi yaptırabilecek imalatçılardan biriyiz.

İstediğiniz beden ve özellikte tişört imalatı için lütfen bizimle iletişime geçin. V yaka, bisiklet yaka, polo yaka, sıfır yaka toptan tişört yaptırmak isteyenler  avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hızlı iletişim hattımızı 0535 528 30 39 kullanarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Tek renk kumaş için 100 adet siparişleriniz en kısa zamanda hazırlanır. Farklı ebat veya renkteki Bay – Bayan ve Çocuk tişört siparişleriniz asgari 200 adet veya üzeri olmalıdır. Bunun nedeni farklı bedenlerden oluşacak siparişiniz eşit olarak  XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL beden dağılımında olmasını sağlamaktır. Ayrıca bu siparişiniz de aynı modelden farklı renkler de düşünüyorsanız o zaman sipariş adedinizi yükseltmeniz gerekmektedir.

Yaptıracağınız tişörtler öncelikle baskısız olarak hesaplanır ve dikilir. Eğer baskılı olarak yaptırmak isterseniz whatsapp veya e-posta üzerinden gönderdiğiniz baskı görselinin büyüklüğü ve renklerine bakarak fiyatlandırırız. Baskılarımız, emprime su bazlı baskı tekniği ile uygulanmaktadır. İster transfer baskılı tişört, ister nakışlı tişört, ister emprime baskılı tişört talepleriniz firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Zeytinburnu Toptan Tişört İmalatı

İstanbul’un en kaliteli tişört üretim merkezi olan Vendik Tekstil Ltd. Şti, eoko-tek belgeli kumaşlar kullanarak imalat yapar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapmaktayız. Eğer kumaşım ve modelim var diyorsanız, biz sadece tişört dikim ücreti karşılığında size hizmet verebiliriz.

Zeytinburnu Tişört İmalat Sanayi olarak bizden aşağıdaki hizmetleri talep edebilirsiniz.

 • Zeytinburnu Erkek tişört imalat toptan,
 • Zeytinburnu Baskılı penye erkek t-shirt
 • Zeytinburnu Nakışlı penye erkek t-shirt
 • Zeytinburnu Süprem penye tişört satış toptan,
 • Zeytinburnu Penye bay t-shirt üretimi,
 • Zeytinburnu Baskılı veya nakışlı penye tişört toptan,
 • Zeytinburnu Tekstil penye tişört imalat ve satış,
 • Zeytinburnu Toptan erkek tişört imalatı,
 • Zeytinburnu Sipariş erkek tişört baskılı,
 • Zeytinburnu Tişört yaptırma. Erkek tişört satış toptan,
 • Zeytinburnu Su bazlı baskılı kaliteli tişört üretimi,
 • Zeytinburnu Pigment baskılı tişört imalat.
 • Zeytinburnu Emprime baskılı tişörtler,
 • Zeytinburnu Çalışanlarınız için penye tshirt baskılı,
 • Zeytinburnu Reklam ajansları için toptan tişört sipariş,
 • Zeytinburnu İmalattan toptan baskılı ve nakışlı tişörtler

Zeytinburnu Toptan Tişört Üretimi

Zeytinburnu ilçemize Toptan Tişört Üretimi hizmeti veren firmamız müşteriden gelen talepleri eksiksiz teslim eder. Müşterimizin hedef kitlesine uygun kumaş ve renk seçeneklerini belirler. Zeytinburnu Toptan Tişört İmalatı aşamaları ön görüşme – kumaş ve model seçimi - mutabakat – dikim aşamaları – teslimat seklinde planlanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve imalat fiyatlarımızı öğrenmek için müşteri temsilcimize ulaşın.

Meteks Tekstil, İstanbul'da tekstil sektöründe bir çok ilçede yapılanmış toptan tişört satıcılarına dikim hizmeti vermektedir. Bağcılar tişört imalatı, Merter tişört imalatı, Zeytinburnu tişört imalatı, Bayrampaşa tişört imalatı, Güngören tişört imalatı için en iyi hizmeti biz vermekteyiz.

Zeytinburnu Toptan T-shirt Üretimi

Zeytinburnu toptan tişört modelleri üreten yapan firmamız her zaman müşterilerinin taleplerine göre üretim yapmaktadır. Kumaş seçimini birlikte yaparız. Tişört modellerini müşteri taleplerine göre keser, biçer ve dikeriz. Deneyimli ve işinde profesyonel kadromuzla başta Zeytinburnu T-Shirt Dikimi olmak üzere; Zeytinburnu Toptan Tişört Dikimi, Zeytinburnu Toptan T-shirt Üretimi, Zeytinburnu Toptan V Yaka tişört Üretimi, Zeytinburnu Toptan Sıfır Yaka Tişört Üretimi, Zeytinburnu Toptan Penye, Zeytinburnu Toptan Baskılı Tişört İmalat, Zeytinburnu tişört Modelleri İmalatı, Zeytinburnu Promosyon T-shirt Modelleri, Zeytinburnu Toptan Personel T-shirt Kıyafeti, Zeytinburnu Toptan Personel Tişört İmalatı, Zeytinburnu Öğrenci Tişört İmalatı, Zeytinburnu Toptan Promosyon T-Shirt İmalatı konularında üretim yapmaktayız.

Tags

Adresimiz

Güneştepe Mahallesi Gündoğar Sokak

No 25 /A Güngören - İstanbul

Tel: 0535 528 30 39
email: info@toptantisortimalati.com