Eminönü T-shirt İmalatı

Eminönü T-shirt İmalatı
Eminönü T-shirt İmalatı

Eminönü Tişört Dikim Atölyesi bay-bayan ve çocuk tişörtleri dikiminde lider tekstil atölyesidir.  Müşteri talepleri doğrultusunda istenilen kumaştan istenildiği kadar fason üretim yaparak teslim eder. Ülkemizde toptan tişört diktirmek isteyenlerin en çok sipariş verdikleri atölye olmaktan mutluluk duyarız.

Her beden ve topta iç piyasadan gelen talepleri yerine getirmektedir. V yaka, bisiklet yaka, polo yaka, sıfır yaka toptan tişört yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hızlı iletişim hatlarımızı 0533 577 9332 - 0533 397 1406 kullanarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Tek renk kumaş için 100 adet siparişleriniz en kısa zamanda hazırlanır. Farklı ebat veya renkteki Bay – Bayan ve Çocuk tişört siparişleriniz asgari 200 adet veya üzeri olmalıdır. Bunun nedeni farklı bedenlerden oluşacak siparişiniz eşit olarak  XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL beden dağılımında olmasını sağlamaktır. Ayrıca bu siparişiniz de aynı modelden farklı renkler de düşünüyorsanız o zaman sipariş adedinizi yükseltmeniz gerekmektedir.

Yaptıracağınız tişörtler öncelikle baskısız olarak hesaplanır ve dikilir. Eğer baskılı olarak yaptırmak isterseniz whatsapp veya e-posta üzerinden gönderdiğiniz baskı görselinin büyüklüğü ve renklerine bakarak fiyatlandırırız. Baskılarımız, emprime su bazlı baskı tekniği ile uygulanmaktadır. İster transfer baskılı tişört, ister nakışlı tişört, ister emprime baskılı tişört talepleriniz firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Eminönü Toptan Tişört İmalatı

İstanbul’un en kaliteli tişört üretim merkezi olan Venedik Tekstil, eoko-tek belgeli kumaşlar kullanarak imalat yapar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapmaktayız. Eğer kumaşım ve modelim var diyorsanız, biz sadece tişört dikim ücreti karşılığında size hizmet verebiliriz.

Eminönü Tişört İmalat Sanayi olarak bizden aşağıdaki hizmetleri talep edebilirsiniz.

 • Erkek tişört imalat toptan,
 • Baskılı penye erkek t-shirt
 • Nakışlı penye erkek t-shirt
 • Süprem penye tişört satış toptan,
 • Penye bay t-shirt üretimi,
 • Baskılı veya nakışlı penye tişört toptan,
 • Tekstil penye tişört imalat ve satış,
 • Toptan erkek tişört imalatı,
 • Sipariş erkek tişört baskılı,
 • Tişört yaptırma. Erkek tişört satış toptan,
 • Su bazlı baskılı kaliteli tişört üretimi,
 • Pigment baskılı tişört imalatı,
 • Emprime baskılı tişörtler,
 • Çalışanlarınız için penye tshirt baskılı,
 • Reklam ajansları için toptan tişört sipariş,
 • İmalattan toptan baskılı ve nakışlı tişörtler

Eminönü Toptan Tişört Üretimi

Eminönü Toptan Tişört Üretimi hizmeti veren firmamız müşteriden gelen talepleri eksiksiz teslim eder. Müşterimizin hedef kitlesine uygun kumaş ve renk seçeneklerini belirler. Eminönü Toptan Tişört İmalatıaşamaları ön görüşme – kumaş ve model seçimi -  mutabakat – dikim aşamaları – teslimat seklinde planlanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve imalat fiyatlarımızı öğrenmek için Bağcılar Toptan İmalat müşteri temsilcimize ulaşın.

Eminönü Fason Tişört Dikim Atölyesi

Eminönü toptan tişört modelleri üreten yapan firmamız her zaman müşterilerinin taleplerine göre üretim yapmaktadır. Kumaş seçimini birlikte yaparız. Tişört modellerini müşteri taleplerine göre keser, biçer ve dikeriz. Deneyimli ve işinde profesyonel kadromuzla başta Eminönü T-Shirt Dikimi olmak üzere; Eminönü Toptan Tişört Dikimi, Eminönü Toptan T-shirt Üretimi, Eminönü Toptan V Yaka tişört Üretimi, Eminönü Toptan Sıfır Yaka Tişört Üretimi, Eminönü Toptan Penye, Eminönü Toptan Baskılı Tişört İmalat, Eminönü tişört Modelleri İmalatı, Eminönü Promosyon T-shirt Modelleri, Eminönü Toptan Personel T-shirt Kıyafeti, Eminönü Toptan Personel Tişört İmalatı, Eminönü Öğrenci Tişört İmalatı, Eminönü Toptan Promosyon T-Shirt İmalatı konularında üretim yapmaktayız.

Venedik Tekstil, İstanbul'da tekstil sektöründe bir çok ilçede yapılanmış toptan tişört satıcılarına dikim hizmeti vermektedir. Bağcılar tişört imalatı, Merter tişört imalatı, Zeytinburnu tişört imalatı, Bayrampaşa tişört imalatı, Güngören tişört imalatı için en iyi hizmeti biz vermekteyiz.

Tags

Adresimiz

Yıldıztepe Mahallesi 480. Sokak
No: 7 İçkapı No: 1
Bağcılar - İstanbul
Tel: 0850 777 9332
Tel: 0533 577 9332
Tel: 0533 397 1406
email: info@toptantisortimalati.com