Eminönü Polar İmalatı

Eminönü Polar İmalatı
Eminönü Polar İmalatı

Eminönü Uzun Kollu Polar Mont dikimi ile İstanbul'da hizmet veren dikim atölyesiyiz. Her beden ve renkte isteğiniz miktarda polar ceket, mont dikiyoruz. Anlaşma şartlarına uyan özellikte polar mont ve yelekleri arzu edilen zamanda teslim ediyoruz.

Geniş üretim alanına sahip dikimhanemizde sektörde deneyime sahip overlokçu ve singercilerle çalışıyoruz. İstanbul Eminönü Toptan Polar taleplerinizi 0535 528 30 39 telefonlarımızdan bize ulaştırabilirsiniz.

Eminönü Toptan Uzun Kollu Polar Üretimi

Firmamız polar ceket, polar mont ve polar yelekte imalatçı firmadır. Müşteri taleplerine göre üretim yapar. Üretim modelleri olarak; yakalı – yakasız, kapüşonlu – kapüşonsuz, baskılı – baskısız – nakışlı – nakışsız, armalı – armasız şekilde sipariş verebilirsiniz. Sınırsız renk, model ve seçenek ile taleplerinizi hızlı ve kaliteli olarak teslim ediyoruz.

Meteks Tekstil polar imalatı ile ülkemizde saygın polar mont imalatçıları arasındadır. İstediğiniz adet, istediğiniz baskı ve renkte imalat yapabilecek kapasitesi bulunan kurumsal bir sikim atölyesiyiz. Müşteri tercihlerine saygı duyan, zamanında teslimat yapan bir firma ile çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Antipilink özellikte tüylenmez kumaşlardan bay- bayan ve çocuk polar imalatımız devam etmektedir. Her beden ve modelde polar mont yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0535 528 30 39 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

Müşteri memnuniyetini firmamızın sürekliliği açısından çok önemli olduğu bilinciyle hareket eden çalışanlarımı, işçilikte oldukça titiz davranarak Eminönü polar mont dikimi yapmaktadırlar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yaparak müşterilerimizi ne kadar önemsediğimizi bildirmek isteriz.

Eminönü Polar Ceket imalatı

Tek renkli, çift renkli polar ceket imalatıyla satışlarınızı ikiye katlayacaksınız. 2023 model polar ceket modellerimizi isterseniz astarlı olarak da yaptırabilirsiniz. Ayrıca Eminönü fermuarlı polar ceket dikimi ile ülkemizde ender firmalardan biriyiz. Zarif ve şık tasarımlı ürünleri birlikte tasarlayıp dikerek teslim ediyoruz. Polar ceket fiyatları siparişin cinsine göre değişmektedir. Permuarlı, cepli baskılı veya armalı taleplerinize göre fiyatlandırıyoruz. Mutabakat sonrası arzu ettiğiniz adet ve özellikte polar ceketleri en kısa sürede dikerek teslim ediyoruz.

Firmamız polar ceket imalatında ülkemizde seçkin referanslara sahip firmadır. Müşterilerimiz arasında kurumsal firmalar, STK – sivil toplum kuruluşları, partiler, spor kulüpleri, turizm firmaları, kamu kurumları ve bireysel müşteriler bulunmaktadır.

Tags

Adresimiz

Güneştepe Mahallesi Gündoğar Sokak

No 25 /A Güngören - İstanbul

Tel: 0535 528 30 39
email: info@toptantisortimalati.com