Merter Polar İmalatı

Merter Polar İmalatı
Merter Polar İmalatı

Polar ceket - mont ve yelek imalatında fason dikim yapan özel firmalardan biriyiz. Her türden polar siparişlerinizi atölyemizde dikerek teslim ediyoruz. İster baskılı, ister baskısız siparişlerinizi firmamızda diktirebilirsiniz. Her bedende polar mont taleplerinizi 0535 528 30 39 telefonlarımızdan bize ulaştırabilirsiniz.

Meteks Tekstil polar imalatı ile ülkemizde seçkin polar mont imalatçıları arasındadır. İstediğiniz adet, istediğiniz baskı ve renk tercihlerinize saygı duyan bir firma ile çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Antipilink özellikte tüylenmez kumaşlardan bay- bayan ve çocuk polar imalatımız devam etmektedir.

Merter Toptan Uzun Kollu Polar Üretimi

Merter Toptan Uzun Kollu Polar Mont İmalatı yapan firmamız beden ve renk seçenekleriyle sizlere kaliteli ürünleri dikmektedir. Hedef kitlenize yönelik diktirmek istediğiniz polar mont ve yelekleri söz verilen zamanda teslim ediyoruz. 400 m² üretim alanına sahip dikimhanede hızlı ve ekonomik şekilde imalat yapıyoruz.

Firmamız polar ceket, polar mont ve polar yelekte imalatçı firmadır. Müşteri taleplerine göre üretim yapar. Üretim modelleri olarak; yakalı – yakasız, kapüşonlu – kapüşonsuz, baskılı – baskısız – nakışlı – nakışsız, armalı – armasız şekilde sipariş verebilirsiniz. Sınırsız renk, model ve seçenek ile taleplerinizi hızlı ve kaliteli olarak teslim ediyoruz. Her beden ve modelde polar mont yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0535 528 30 39 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

Müşteri memnuniyetini firmamızın sürekliliği açısından çok önemli olduğu bilinciyle hareket eden çalışanlarımı, işçilikte oldukça titiz davranarak Merter polar mont dikimi yapmaktadırlar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yaparak müşterilerimizi ne kadar önemsediğimizi bildirmek isteriz.

Merter Polar Ceket imalatı

Tek renkli, çift renkli polar ceket imalatıyla satışlarınızı ikiye katlayacaksınız. 2023 model polar ceket modellerimizi isterseniz astarlı olarak da yaptırabilirsiniz. Ayrıca Merter fermuarlı polar ceket dikimi ile ülkemizde ender firmalardan biriyiz. Zarif ve şık tasarımlı ürünleri birlikte tasarlayıp dikerek teslim ediyoruz. Polar ceket fiyatları siparişin cinsine göre değişmektedir. Permuarlı, cepli baskılı veya armalı taleplerinize göre fiyatlandırıyoruz. Mutabakat sonrası arzu ettiğiniz adet ve özellikte polar ceketleri en kısa sürede dikerek teslim ediyoruz.

Firmamız polar ceket imalatında ülkemizde seçkin referanslara sahip firmadır. Müşterilerimiz arasında kurumsal firmalar, STK – sivil toplum kuruluşları, partiler, spor kulüpleri, turizm firmaları, kamu kurumları ve bireysel müşteriler bulunmaktadır.

Tags

Adresimiz

Güneştepe Mahallesi Gündoğar Sokak

No 25 /A Güngören - İstanbul

Tel: 0535 528 30 39
email: info@toptantisortimalati.com